Кабінет Міністрів України постійно вдосконалює систему аукціонів Prozorro.Продаж та відкриває нові можливості для бізнесу та пересічних громадян України. Для кожного з’явилася можливість придбати майно банкрута.

Це ще одна можливість реалізувати велику кількість об’єктів у повністю прозорих та загальнодоступних умовах. Функціонування системи Prozorro гарантує відсутність корупції, дискримінації та зловживання майном компаній, що зазнали невдачі, забезпечує доступ до всіх пропозицій для всіх через акредитовані сайти. Це сайти, що мають однакові цілі: публікація об’єктів для пропозицій, їх участь, залучення учасників тощо. Сайти відрізняються один від одного зручністю та підтримкою на гарячій лінії. Українська універсальна біржа https://sale.uub.com.ua/ визнана однією з найкращих.

До прийняття рішення про продаж майна банкрута система в країні не існувала. Більшість громадян, які можуть бути потенційними покупцями, навіть не знали про існування таких об’єктів. З іншого боку, позикодавці, які вклали свої фінанси, не мали можливості повернути інвестиції. Продаж майна відбувався у закритих колах і супроводжувався досить складним процесом. Крім того, його вартість була дуже низькою, що майже не приносило прибутку продавцю.

Згідно із регулятивними змінами, продавати предмети, що належали до банкрутств, можна лише за допомогою електронної системи обміну. Це дозволяє продати його за ціною, що наближається до ринкової вартості, оскільки тоді учасники заявок роблять свої пропозиції, пропонуючи вищу ціну. Тривалість процесу продажу була зменшена з кількох років до пари тижнів. Клієнт повинен лише представити всі документи організатору, який розглядає їх якомога швидше, а учасник повинен відвідати аукціон, який триває один день, взяти в ньому участь і підписати угоду.

Торгівля через UUB забезпечує максимальну цілісність всього процесу та формує довіру серед українців. Ще одна сфера, яка виникла після запровадження продажу нерухомості для банкрутства — це оренда державних та муніципальних структур. Особливо це стосується різних видів бізнесу, яким потрібен простір. Раніше доступ до них мала обмежена кількість людей, але зараз кожен може розглянути пропозиції та попросити їх.

Усі лоти для об’єктів банкрутства можна переглянути на веб-сайті https://sale.uub.com.ua/ru/filter/real-estate-sale. Ви також можете подати заявку безпосередньо там, тільки вам потрібно пройти процедуру реєстрації заздалегідь. Для участі необхідно сплатити гарантійний внесок, який повертається після закінчення аукціону.

Український уряд не має наміру бути задоволеним досягнутим. Тож у 2020 році повинна бути можливість придбати землю на абсолютно прозорих умовах. Цього можна досягти лише за допомогою механізму електронних аукціонів Prozorro.Sale. Верховна Рада впевнена, що отримає хорошу відповідь від українців.

Українська універсальна біржа — це акредитована платформа, за допомогою якої проводяться тендери на систему Prozorro. Він забезпечує якісну роботу та своєчасну підтримку всіх своїх клієнтів. Менеджери гарячої лінії можуть відповісти на всі технічні та юридичні питання. Для спілкування просто зателефонуйте + 38 (044) 221-32-33 або замовіть зворотний дзвінок через спеціальну форму на веб-сайті.