Електронна платформа Prozorro.Sales складається з 44 акредитованих бірж, які з 1 лютого 2020 року організовують продажі, закупівлі та аукціони необробленої деревини в Україні. Діяльність веб-сайту UEBTV була підтверджена 4 грудня 2019 року, запровадивши пілотний проект урядом штату 4 грудня 2019 року, щоб дозволити вільний продаж деревини.

Аукціон з продажу деревної сировини запланований на 2020 рік у державному «Просоро»

За останні роки на ринку деревини спостерігається велика кількість помилок, дискримінація інших учасників торгів та відсутність прозорості пропозицій. Але із запуском сайту ситуація значно покращилася. Це пов’язано з тим, що Prozorro.Sales контролює цілісність спільних наземних операцій з продажу сировини, економічних відносин та торгівлі.

Чудові, доступні продавці аукціонів для продажу необроблених дерев через сайт веб https://sale.ueex.com.ua/news/prodazh-derevyny-v-systemi-elektronnyh-aukcioniv-prozorro-saleЦе відбувається посередині. Ліс та покупці. Будь-яка людина, зареєстрована на телевізійній біржі «Україна», може продати свою частку або взяти участь в аукціоні.

 Це можна зробити швидко у вашій квартирі, на робочому місці або в будь-якому іншому зручному місці за допомогою підключення до Інтернету. Якщо у відвідувача біржі виникають запитання про те, як працювати з веб-сайтом, як створити кінцевий продукт, як продати або здійснити аукціон, менеджери можуть допомогти вирішити всі проблеми та відповісти на запитання у зручний час.

Усі ці продажі та операції можуть відстежувати зареєстровані учасники та незареєстровані особи та юридичні особи, компанії та широка громадськість. В даний час на аукціоні з продажу дерев Prozorro.

  • гарантувати користувачам безпеку та прозорість усіх процесів на веб-сайті;
  • контролювати чесність змагань;
  • виявляє всі припущення щодо шахрайства і тіні, а потім блокує їх дії на веб-сайті;
  • повідомляти аукціоністів про зміни у поведінці, оголошення професійних результатів та інші оголошення;
  • синхронізувати аукційні дані про землю з новим обліком лісових ресурсів;
  • продаж деревини під наглядом працівників біржової біржі та широкої громадськості;
  • інформаційний нагляд за використанням необробленої деревини з високою інформацією та ефективністю.

За понад 3 роки роботи в ДП «Prozorro.Sales» на сайті відбулося майже 300 000 успішних та прозорих аукціонів. Їх загальний оборот складає 24 мільярди Річні.