Сайт Херсонської міської ради
Статті, інтерв'ю

Поняття проктологія

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Поняття проктологія – це розділ медицини, що займається лікуванням захворювань (хвороб) прямої та ободової кишок, заднього проходу і параректальної області.
Описано понад 200 захворювань, що виходять в сферу діяльності проктолога.
Ще Гіппократ в ІV ст. до н.е. лікував ці хвороби.

Читати далі: Поняття проктологія

   

Атеросклероз. Факторы его развития

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

 

Атеросклероз является одним из заболеваний, которое влияет на нормальное кровоснабжение органов и тканей человека. Принято считать, что атеросклероз – это проявление старости. Кроме того, атеросклерозом (а точнее просто «склерозом») называют забывчивость и невнимательность. Оба этих утверждения ошибочны! Атеросклерозом могут страдать и совсем молодые люди, и поражает эта болезнь отнюдь не только головной мозг.

Читати далі: Атеросклероз. Факторы его развития

   

КІР – СМЕРТЕЛЬНА НЕБЕЗПЕКА ЗАЛИШАЄТЬСЯ.

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Протягом багатьох століть через високу смертність кір уважався одним із самих небезпечних захворювань дитячого віку. У Росії та Україні  від кору вмирала кожна четверта дитина (!), що дало привід називати це захворювання дитячою чумою. Після запровадження коревої вакцини захворюваність і смертність удалося знизити в сотні разів.

Читати далі: КІР – СМЕРТЕЛЬНА НЕБЕЗПЕКА ЗАЛИШАЄТЬСЯ.

   

ГРИП - ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНО

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Вже багато років Центром грипу та ГРВІ МОЗ України проводиться щотижневий моніторинг захворюваності населення на грип та ГРВІ в 10 контрольних містах країни (Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Київ, Львів, Одеса, Сімферополь, Харків, Чернігів), що розташовані в різних регіонах і віддзеркалюють епідемічну ситуацію в цілому по країні.

Читати далі: ГРИП - ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНО

   

ВІДВЕРТО ПРО ВІЛ/СНІД…

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

(питання і відповіді по ВІЛ/СНІДу)

Що таке ВІЛ, і що таке СНІД? У чому різниця?

ВІЛ - це Вірус Імунодефіциту Людини, який вражає, в основному, імунну систему. СНІД - це Синдром Набутого Імунодефіциту, що є кінцевою стадією ВІЛ-інфекції. А якщо коротко, то ВІЛ-інфекція - це та стадія хвороби, коли вірус знаходиться в організмі, руйнує імунну систему, але ще немає зовнішніх проявів. СНІД - це стадія хвороби, коли організм людини вже не в змозі боротися з різними захворюваннями. Вони прогресують, і в результаті цього наступає смерть.

Читати далі: ВІДВЕРТО ПРО ВІЛ/СНІД…

   

Сторінка 5 з 7