Сайт Херсонської міської ради
Статті, інтерв'ю

Не відмовляйтесь від щеплень!

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Народження дитини – це не лише радість, але й відповідальність. Батькам належить максимально захистити малюка від усього, що може зашкодити його здоров’ю та життю. Насамперед, дії батьків і лікарів повинні бути спрямовані на захист дитини від хвороботворних бактерій та вірусів, адже хворобу легше попередити ніж потім її лікувати. Вакцинація є унікальним, перевіреним роками засобом попередження інфекційних хвороб. Завдяки проведенню профілактичних щеплень щорічно рятується життя біля 4 мільйонів дітей. Основною метою імунізації є формування специфічного імунітету та створення тривалого захисту організму дитини від інфекцій. Як відомо, багато інфекційних хвороб проходять з важким перебігом та розвитком ускладнень. Хоча сучасна медицина має великі можливості для їх лікування, але тривалий перебіг захворювання порушує здоров’я дитини, а в тяжких випадках може привести до інвалідизації чи навіть смерті дитини, наносить моральний та матеріальний збиток, як дитині, так і батькам.

Читати далі: Не відмовляйтесь від щеплень!

   

Камни в желчном пузыре

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Эффективных методов терапевтического лечения камней желчного пузыря нет. Прием препаратов урсодезоксихолевой кислоты для растворения камней имеет надежды на успех у 10-15% больных с эффективностью 40-60%. Поэтому в зарубежных протоколах лечения желчнокаменной болезни  он рассматривается только у критически больных пациентов, которым любая операция противопоказана.

Читати далі: Камни в желчном пузыре

   

NB!!! Ботулизм

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

По информации Главного Управления Госсанепидслужбы в Николаевской области зарегистрирован групповой случай заболевания ботулизмом, связанный с употреблением вяленой рыбы, приобретенной на рынке. Пострадало 3 человека, в т.ч. 1 умер.

В Украине на протяжении последних 40 лет уровень заболеваемости ботулизмом увеличился  в 7 раз. Аналогичную тенденцию имеет и смертность.

Читати далі: NB!!! Ботулизм

   

Скажи інсульту – НІ!

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

 

«Скажи інсульту – НІ!»

під таким гаслом пройшла акція в КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня»!

Читати далі: Скажи інсульту – НІ!

   

Скажи «нет» осенней депрессии!

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

С наступлением осенне-зимнего периода портится не только погода, но и наше настроение. Это закономерно с точки зрения физиологии. Природные факторы этого сезона вызывают снижение функции внутренних органов, обострение хронических болезней, ухудшение общего самочувствия - и физического, и психического. Ужасную хандру наводит похолодание, серые краски заокном, уменьшение продолжительности солнечного дня, да и другие атрибуты осени, которые могут попросту испортить настроение. Вот тогда и приходит ко многим людям незваная и неожиданная депрессия.

Читати далі: Скажи «нет» осенней депрессии!

   

Сторінка 3 з 7