Сайт Херсонської міської ради
Останні медичні новини

ЗАКЛЮЧНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ 2015-2016 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ДЛЯ ЛІКАРІВ ХЕРСОНЩИНИ «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КЛІНІЧНОЇ МЕДИЦИНИ»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

09.06.2016 року  на базі КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша» кафедрою сімейної медицини та загальної практики факультету післядипломної освіти Одеського Національного медичного університету була проведена заключна науково-практична  конференція 2015-2016 навчального року для лікарів Херсонщини «Актуальні питання клінічної медицини».

Читати далі: ЗАКЛЮЧНА НАУКОВО-ПРАКТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ 2015-2016 НАВЧАЛЬНОГО РОКУ ДЛЯ ЛІКАРІВ ХЕРСОНЩИНИ «АКТУАЛЬНІ ПИТАННЯ КЛІНІЧНОЇ МЕДИЦИНИ»

   

ХIV Регіональна науково-практична конференція

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

 

Шановні колеги !

 

              Запрошуємо вас прийняти участь у роботі ХIV Регіональної науково-практичної конференції на тему: «Сучасні можливості колопроктології: від ранньої діагностики та етапів спеціалізованого лікування до реабілітації і профілактики (пам`яті фундатора проктологічної служби Херсонщини В.С. Глазкова)», яка відбудеться на базі КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша» та буде проведена 16 вересня 2016 року.           

Читати далі: ХIV Регіональна науково-практична конференція

   

В ДИТЯЧИХ ПОЛІКЛІНІКАХ СУВОРОВСЬКОГО РАЙОНУ РОЗПОЧАТО ВАКЦИНАЦІЮ БЦЖ

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

За ініціативи адміністрації КЗ «ХМКЛ ім.Є.Є.Карабелеша» в березні 2016 року за позабюджетні кошти придбано 1400 доз вакцини БЦЖ.

Проведення вакцинації БЦЖ є єдиним методом специфічної профілактики туберкульозу у дітей.

Відповідно до національного календаря щеплень, планова вакцинація проводиться новонародженим в пологовому будинку та ревакцинація  в 7 років.

Враховуючи відсутність вакцини тривалий час (з вересня 2015 р.), в першу чергу планується проводити щеплення дітям першого року життя.

ЗА ДЕТАЛЬНОЮ ІНФОРМАЦІЄЮ ПРОСИМО ЗВЕРТАТИСЬ ДО СВОГО ДІЛЬНИЧНОГО ЛІКАРЯ-ПЕДІАТРА АБО СІМЕЙНОГО ЛІКАРЯ.

Заступник головного лікаря з дитинства
КЗ «ХМКЛ ім. Є.Є. Карабелеша» В.В. Самодіна

   

ВІДБУВСЯ КОНКУРС – АКЦІЯ «СОНЯЧНІ МЛИНЦІ»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

11 березня 2016 року в 13.00 у приміщенні конференц-залу КЗ « Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є.Карабелеша», відбувся конкурс – акція «Сонячні млинці», присвячений святу «Масляної».  Це свято символізує проводи зими, зустріч із весною та передує Великому посту.

Читати далі: ВІДБУВСЯ КОНКУРС – АКЦІЯ «СОНЯЧНІ МЛИНЦІ»

   

Сторінка 5 з 74