Сайт Херсонської міської ради




Головні позаштатні спеціалісти

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Додаток № 1 
до наказу управління
охорони здоров’я
від   23.04.2015    № 69

С П И С О К

головних позаштатних спеціалістів управління 
охорони здоров’я  міської ради

1. Агеєнко Олена Володимирівна

спеціаліст  з функціональної та – ультразвукової   діагностики,– завідуюча відділенням функціональної– та ультразвукової діагностики – КЗ «Херсонська  міська клінічна лікарня– ім. А. і О. Тропіних»;

2. Бажан Лариса Володимирівна

ендокринолог, –  завідуюча міським  ендокринологічним–  відділенням –  КЗ «Херсонська  міська клінічна лікарня–  ім. А. і О.Тропіних»;

3. Бахурцова Вероніка Пилипівна

неонатолог, –  завідуюча відділенням  новонароджених–  КЗ « Херсонська міська  клінічна лікарня –  ім.О.С. Лучанського»;

4. Бондар - Засядько Любов Вікторівна

фтизіатр, –   завідуюча диспансерним–   відділенням для дорослих міської–   протитуберкульозної поліклініки;

5. Демедюк Ольга Іванівна

інфекціоніст, –   лікар-інфекціоніст–   поліклініки №1 КЗ «Херсонська міська–   клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша»

6.  Єрохін Олександр Федорович

спеціаліст  з питань сімейної медицини,– завідуючий відділенням сімейної медицини –   КЗ « Херсонська міська клінічна лікарня– ім. О.С. Лучанського»;

7.  Зайцева Таїсія Іванівна

спеціаліст  з експертизи тимчасової втрати–  працездатності, –  заступник головного  лікаря–  з питань  експертизи –  КЗ « Херсонська міська клінічна лікарня–  ім.О.С.Лучанського»;

8. Землянкін Олександр Олексійович

хірург, –   к.м.н., завідуючий хірургічним –   відділенням КЗ «Херсонська міська клінічна–   лікарня ім. Є.Є. Карабелеша»

9. Ковтун Володимир Вікторович

спеціаліст з медичних інформаційних –  технологій, –  заступник головного лікаря–  з інформаційно – аналітичної   роботи–  КЗ « Херсонська міська клінічна лікарня–   ім. А. і О.Тропіних»;

10. Костянко  Олена  Вікторівна

психіатр,–  дільничний  лікар- психіатр, міської –  психоневрологічної поліклініки;

11. Ларіонов  Володимир Юрійович

рентгенолог, –   заступник  головного лікаря–з  поліклінічної  роботи, рентгенолог–   КЗ «Херсонська міська  клінічна–   лікарня  ім. О.С. Лучанського»;

12. Ломака Жанна Михайлівна

гастроентеролог, –   завідуюча гастроентерологічним відділенням–   КЗ « Херсонська  міська клінічна лікарня –   ім. О. С. Лучанського»;

13. Ломака Ілля Анатолійович

уролог, –   завідуючий  урологічним  відділенням–   КЗ « Херсонська  міська клінічна лікарня –   ім. О. С. Лучанського»;

14. Мазуренко Сергій  Миколайович

патологоанатом–   завідуючий  патологоанатомічним  відділенням –   КЗ « Херсонська  міська клінічна лікарня –   ім. О. С. Лучанського»;

15. Миргородська Любов Іванівна

кардіолог,–   завідуюча  кардіологічним  відділенням–   КЗ « Херсонська  міська клінічна лікарня –   ім. О. С. Лучанського»;

16. Мостова Алла Григорівна

ревматолог, –  завідуюча ревматологічним відділенням–  КЗ «Херсонська  міська клінічна лікарня –  ім. О.С.Лучанського»;

17. Нахашова Вікторія Євгенівна

алерголог, – к.м.н., лікар- алерголог  поліклініки  №1– КЗ «Херсонська міська  клінічна – лікарня  ім. Є.Є. Карабелеша»;

18. Номеровська Наталія Іллівна

дитячий стоматолог, –  головний  лікар  міської дитячої–  стоматологічної поліклініки;

19. Осадча Олена Петрівна

невропатолог, – завідуюча неврологічним  відділенням– поліклініки № 1  КЗ « Херсонська  міська–  клінічна лікарня  ім. О.С. Лучанського»;

20. Остапчук Юрій Михайлович

акушер-гінеколог, – головний лікар пологового будинку– Суворовського району ім. З.С. Клименко;

21. Панов Віталій Васильович

проктолог, –  завідуючий проктологічним–  відділенням КЗ «Херсонська  міська–  клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша»;

22.  Платонова   Олена  Іванівна

офтальмолог,  –  завідуюча офтальмологічним–  відділенням  КЗ «Херсонська–  міська клінічна лікарня  ім. А. і О. Тропіних»;

23. Подлєсний Сергій Євгенович

отоларинголог,–  завідуючий  отоларингологічним –  відділенням КЗ «Херсонська –   міська   клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша»;

24. Полінчук Ігор Степанович

анестезіолог, –   к.м.н., завідуючий відділенням–   анестезіології та інтенсивної терапії–   КЗ «Херсонська   міська   клінічна лікарня–   ім. Є.Є. Карабелеша»;

25.  Пшеничний  Юрій  Опанасович

травматолог,–   завідуючий травматологічним  –   відділенням   поліклініки №1–   КЗ «Херсонська  міська клінічна–   лікарня ім.   А.і О.Тропіних»;

26. Самчинська Любов Яківна

спеціаліст з сестринської роботи,–   заступник  головного лікаря КЗ «Херсонська –  міська   клінічна лікарня  ім. Є.Є. Карабелеша»;

27. Селіщев Володимир Вікторович

судинний хірург, –завідуючий відділенням–хірургії судин КЗ «Херсонська міська –клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша»;

28. Скороход Рита Анатоліївна

геронтолог,–головний лікар міської–геріатричної лікарні;

29. Тарасова Світлана Михайлівна

фізіотерапевт, –завідуюча центром  реабілітації та –відновного лікування –КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня –ім. А. і О.Тропіних»;

30. Трічева  Людмила Олександрівна

фтизіопедіатр, –   завідуюча диспансерним–відділенням для дітей міської–   протитуберкульозної поліклініки;

31. Федаш Ірина Леонідівна

пульмонолог, –   завідуюча  пульмонологічним–   відділеннямКЗ «Херсонська міська –   клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша»;

32. Фучко Альона  Михайлівна

терапевт, –   завідуюча денним стаціонаром–   поліклініки № 1 КЗ «Херсонська міська –   клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша»;

33. Фучко Валерій Васильович

стоматолог, –   головний лікар міської–   стоматологічної поліклініки;

34. Чіжова  Майя  Миколаївна

спеціаліст з  клінічної  лабораторної–   діагностики, –   завідуюча  лабораторією  КЗ « Херсонська –   міська  клінічна  лікарня ім. Є.Є. Карабелеша»;

35.  Шмагайло  Лідія Андріївна

педіатр, –завідуюча  педіатричним  відділенням –  дитячої  поліклініки №1 –КЗ « Херсонська  міська клінічна лікарня– ім. Є.Є. Карабелеша»