Сайт Херсонської міської ради
Лікарні ім. А. і О. Тропіних подарували сучасне обладнання

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

 

26 серпня 2009 року, у рамках робочої поїздки до Херсонської області, голова Верховної Ради України Володимир Михайлович Литвин відвідав міську лікарню ім. А. і О. Тропіних, яка в цьому році відзначила своє 95-річчя з дня заснування.

Міська лікарня імені Афанасія і Ольги Тропіних, не зважаючи на свій поважний вік (вона заснована в 1913 році на власні кошти братів – філантропів Івана і Михайла Тропіних, які назвали її на честь своїх батьків та подарували місту Херсону) постійно  зміцнює матеріально-технічну базу, впроваджує сучасні методики діагностики та лікування, підвищує якість надання медичної допомоги.

У 1998 році лікарні  присвоєна вища  акредитаційна категорія, а з  2008 року – статус Всесвітнього дитячого Фонду ЮНІСЕФ «Лікарня, доброзичлива до дитини».

Міська лікарня ім. А. і О. Тропіних є одним з найбільш потужним лікувально-профілактичним закладом Херсонщини.

 

 

 

 

Мабуть саме ця обставина була визначальною під час формування програми візиту голови Верховної Ради України Володимира Михайловича Литвина у Херсонську область.

         Візит розпочався  – о 09.30 і завершився  о 10-15 години.

Понад 200 медичних працівників та хворих, які перебувають  на лікуванні у лікарні  тепло зустріли гостя  оплесками та подарували букет жовто-блакитних хризантем.

Володимир Михайлович привітав медиків, хворих та всіх, хто прийшов на зустріч.

Потім до всіх присутніх звернувся головний лікар лікарні ім. А. і О. Тропіних         Л.Т. Ремига. Він зазначив, що відвідування лікарні головою Верховної Ради України співпало з відкриттям сучасного кабінету комп’ютерної томографії та запросив В.М.Литвина прийняти участь в урочистій церемонії, пов’язаній з цією подією. Під схвальні оплески вони  перерізали стрічку та перейшли до огляду комп’ютерного томографу «Астеион» відомої фірми «Тошиба» ( Японія). Головний лікар лікарні розповів голові Верховної Ради України В. Литвину про те,що з введенням в дію комп’ютерної томографії можна досягти значних успіхів у діагностиці захворювань  та травм грудної клітини, черевної порожнини, малого тазу, голови, хребта, верхніх та нижніх кінцівок, як у дорослих так і у дітей. Також  головний лікар зауважив, що пільгові категорії громадян, та працівники лікарні будуть обстежуватись безоплатно.

         В.М.Литвин подарував для реанімаційного відділення багатофункціональний електрокардіограф, електронний дозатор введення ліків та сучасний комп’ютер.

         Після закінчення урочистої церемонії відкриття кабінету комп’ютерної томографії, голова Верховної Ради України зустрівся з медичними працівниками закладу та відповів на актуальні питання сьогодення. Перелік питань, які цікавили медичних працівників лікарні був достатньо широким – це відношення України  з Росією, бізнес та медицина, коливання курсу долару, конституційна реформа, наступні вибори, тощо.

         Під час відповіді на поставлені питання, голова Верховної Ради України зазначив, що забезпечення належного фінансування - це основне питання яке необхідно вирішити для ефективного функціонування медичної галузі. Також, Володимир Литвин завірив всіх присутніх у тому, що 20 депутатів Верховної Ради від Народної Партії та він особисто зробить все можливе задля покращення долі медиків та сталого розвитку медичної галузі України.

         Медичні працівники подякували В.М.Литвину за його відвертий діалог та побажали успіхів у його нелегкій праці на благо народу України.