Сайт Херсонської міської ради
Візит представників Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією та Центру громадського здоров’я до КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

07-08 вересня 2017 року відбувся візит представників Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією та Центру громадського здоров’я до кабінету «Довіра» та сайту АРТ  КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша». У складі делегації: аудитор Офісу генерального інспектора Глобального фонду Ali Mahdi, представники Центру громадського здоров’я (м. Київ), фахівці Херсонського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом.

Глобальний фонд був створений в 2002 році та діє як партнерство за участю урядів, цивільного суспільства, приватного сектора й людей, що живуть із захворюваннями. Глобальний фонд мобілізує й щорічно інвестує  кошти для підтримки програм, реалізованих у країнах місцевими фахівцями.

Значна кількість антиретровірусних препаратів для лікування ВІЛ – інфекції надходить в Україну саме від Глобального фонду.

Офіс Генерального інспектора захищає активи, інвестиції, репутацію й стабільність Глобального фонду, забезпечуючи здійснення ним ефективної діяльності, щоб прискорити ліквідацію епідемій СНІДу, туберкульозу й малярії.

Сфера компетенції Офісу Генерального інспектора включає всі системи, процеси, операції, функції й види діяльності Глобального фонду й програм, які він підтримує, в тому числі і в Україні.

За результатами візиту надана висока оцінка рівня якості надання допомоги ВІЛ – інфікованим пацієнтам та виконання зобов’язань перед міжнародними організаціями  в КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша».

Підготувала Демедюк О.