Сайт Херсонської міської ради
ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ РОБОТИ ЛІКАРНІ В 2015 РОЦІ

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

28 січня в КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша»  відбулась підсумкова Медична рада за результатами роботи лікарні за 2015 рік. В роботі медичної ради брали участь: заступник міського голови Сергій Миколайович Черевко, начальник управління охорони здоров’я Херсонської міської ради Світлана Віталіївна Межерицька, головний лікар – Алла Павлівна Малицька.

Робота медичної ради розпочалась з привітального слова заступника міського голови Черевко Сергія Миколайовича. Він передав працівникам лікарні привітання і щирі побажання успіху в роботі від міського голови, Володимира Васильовича Миколаєнко.  Подякував  колективу лікарні за сумлінну працю і відданість своїй справі, окреслив плани на 2016 рік, та основні проблеми бюджета міста в сфері охорони здоров’я.Згідно затвердженого порядку денного підсумкової медичної ради, з доповідями виступили:


Алла Павлівна Малицька — головний лікар КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша»

Наталя Григорівна Тітова– голова профспілки лікарні.

Євгенія Іванівна Волошина– заступник головного лікаря з медичної частини

Ольга Михайлівна Керецман– заступник головного лікаря з поліклінічної роботи

Самчинська Любов Яківна – заступник головного лікаря з медсестринства

Нахашова Вікторія Євгенівна – лікар-алерголог

Заєць Сергій Семенович – завідуючий міським інсультним центром.

Кучугурний Олександр Володимирович – лікар загальної практики ПМСД № 2 поліклініки № 1.


Доповідь головного лікаря Малицької Алли Павлівни була спрямована на поглиблений аналіз основних показників діяльності лікарні за 2015 рік та про плани на 2016 рік.

Підводячи рису під цим організаційним заходом, до присутніх звернулася з промовою начальник управління охорони здоров’я Херсонської міської ради Світлана Віталіївна Межерицька. Вона підкреслила, що робота по покращенню фінансування закладів міста є пріоритетним напрямком діяльності управління охорони здоров’я ХМР.  Світлана Віталіївна подякувала співробітникам КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша»  за їх нелегку працю, за витримку та терпіння, які вони демонструють у непростий для країни час.


Завершуючи засідання підсумкової ради, головний лікар Малицька А.П. запевнила всіх присутніх в тому, що 2016 рік стане для КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша»  роком нових досягнень, здобутків та подальшого покращення якості медичної допомоги населенню міста. Відбулось урочисте нагородження працівників лікарні почесними грамотами.

Організаційно-методичний відділ