Сайт Херсонської міської ради
Підведено підсумки роботи лікарні за 2014 рік.

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

29 січня в КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша»  відбулась підсумкова Медична рада за результатами роботи лікарні за 2014 рік. В роботі медичної ради брали участь: заступник міського голови Черевко Сергій Миколайович, начальник управління охорони здоров’я Херсонської міської ради Межерицька Світлана Віталіївна, заступник директора Департаменту охорони здоров’я  ОДА – начальник управління з організації медичної допомоги населенню Бондарева Ліна Володимирівна, головний лікар – Малицька Алла Павлівна.

 

 

Згідно затвердженого порядку денного підсумкової медичної ради, з доповідями виступили:

Малицька Алла Павлівна - головний лікар КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша»

Волошина Євгенія Іванівна – заступник головного лікаря з медичної частини

Керецман Ольга Михайлівна – заступник головного лікаря з поліклінічної роботи

Титова Наталя Григорівна – голова профспілки лікарні.

 

Робота медичної ради розпочалась з привітального слова заступника міського голови Черевко Сергія Миколайовича. Він привітав колектив лікарні з ювілейним роком, окреслив плани на 2015 рік, та основні проблеми бюджета міста в сфері охорони здоров’я.

Доповідь головного лікаря Малицької Алли Павлівни була спрямована на поглиблений аналіз основних показників діяльності лікарні за 2014 рік та про плани на 2015 рік.

Підводячи рису під цим організаційним заходом, до присутніх звернулася з промовою начальник управління охорони здоров’я Херсонської міської ради Межерицька С.В. Вона підкреслила, що робота по покращенню фінансування закладів міста є пріоритетним напрямком діяльності управління охорони здоров’я ХМР.  Світлана Віталіївна подякувала співробітникам КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша»  за їх нелегку працю, за витримку та терпіння, які вони демонструють у непростий для системи охорони здоров’я час.

Завершуючи засідання підсумкової ради, головний лікар Малицька А.П. запевнила всіх присутніх в тому, що 2015 рік стане для КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша»  роком нових досягнень, здобутків та подальшого покращення якості медичної допомоги населенню.