Сайт Херсонської міської ради
Спорт об’єднує, як доброта та милосердя

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

З нагоди Дня фізичної культури та спорту: звіт про участь в міських змаганнях, а також зустріч з учасником Чемпіонату миру з футболу серед медичних працівників, лікарем-інтерном сімейної медицини клінічної лікарні ім. А. і О.Тропіних Андрієм Кондобою.

 

 

13 вересня 2014 року в Сквері Медиків ім. Д.Самойловича, який розташований поблизу клінічної лікарні ім. А. і О.Тропіних, відбулися міські змагання з нагоди Дня фізичної культури та спорту.

Зустрілися біля 200 учасників у складі збірних команд закладів, організацій та підприємств, а також мешканців міста Херсона. Постійний учасник регіональних та всеукраїнських спартакіад, на рахунку якого багато перемог, команда міської клінічної лікарні ім. А. і О.Тропіних прибула практично у повному складі та з великим бажанням, в черговий раз, продемонструвати прихильність колективу лікарні до здорового образу життя.

З більш детальною інформацією про зазначені спортивні змагання, а також з інтерв’ю з учасником Чемпіонату миру з футболу серед медичних працівників, лікарем-інтерном сімейної медицини клінічної лікарні ім. А. і О.Тропіних Андрієм Кондобою, Ви можете ознайомитись за посиланням:

 

http://www.tropinka.ks.ua/index.php?option=com_content&view=article&id=916:2014-09-14-14-02-48&catid=1:latest-news&Itemid=56