Сайт Херсонської міської ради
70-річчя визволення Херсона від німецько-фашистських загарбників

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Дорогі ветерани й учасники
Великої Вітчизняної війни!

Шановна громадо!


Прийміть найщиріші вітання зі славним святом – 70-ою річницею визволення Херсону від німецько-фашистських загарбників!

Вже 70 років нові покоління херсонців живуть під мирним небом, знаючи про війну лише з уроків історії та розповідей захисників Вітчизни, її визволителів. Ми повинні кожен день дякувати вам, нашим ветеранам, за те, що в суворих випробуваннях та стражданнях війни ви здобули нам мир і свободу, визволення від страшного ворогу.

Від себе особисто та від всієї медичної галузі міста Херсона щиро дякую і низько вклоняюсь вам, шановні наші визволителі, за ваші мужність і героїзм, за те, що вистояли та здобули Перемогу.

Щира подяка та низький уклін вам, дорогі ветерани, за мужність і героїзм у боях, за неймовірну, самовіддану працю для Перемоги в тилу і в повоєнні роки. Ви - наша опора й підтримка в усіх починаннях, незмінні помічники, близькі й дорогі серцю люди. Ми вчимося у вас вірити в краще й своєю працею втілювати мрію в реальність.

Щастя вам, благополуччя, міцного здоров’я, родинного затишку і довгих-довгих років життя, дорогі ветерани й учасники війни, наші любі визволителі! Миру та добра, щасливої долі всім жителям Херсону!

Зі святом!

 

З повагою,
Начальник управління         С.В.Межерицька