Сайт Херсонської міської ради
Підсумкова медична рада КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. А. і О.Тропіних»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

18 лютого 2014 року в КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. А. і О.Тропіних» відбулася підсумкова медична рада за результатами роботи у 2013 році. У  засіданні прийняла участь начальник управління охорони здоров’я Херсонської міської ради Межерицька С.В.

 

Згідно затвердженого порядку денного підсумкової медичної ради, з доповідями виступили:

1. Ремига Л.Т., головний лікар;
2. Панченко Л.М., в.о. заступника головного лікаря з педіатрії;
3. Чумарін К.О., завідувач хірургічним відділенням поліклініки № 1;
4. Свіридова І.М., завідувачка кардіологічним відділенням.

Доповідь головного лікаря Ремиги Леоніда Тимофійовича, з якої і розпочалась робота медичної ради, була спрямована на поглиблений аналіз основних показників діяльності лікарні, які визначають якість та доступність медичної допомоги. Були підняті досить актуальні питання з кадрової роботи, з бюджетного фінансування, з використання стаціонарозамінюючих технологій, з ефективного використання ліжкового фонду стаціонару, з аналізу рейтингових показників, тощо.

На фото: головний лікар Ремига Л.Т. під час доповіді.
Наступна доповідь була присвячена аналізу діяльності педіатричної служби лікарні – в.о. заступника головного лікаря з педіатрії Панченко Л.М. зупинилася на питаннях атестованості та укомплектованості дільничної мережі, на таких важливих показниках як відвідування до лікарів дитячих поліклінік, поширеність захворювань, диспансеризація та оздоровлення дитячого населення, інвалідність, летальність, інше. Окрема увага під час доповіді була приділена виконанню Державних та місцевих програм.
На фото: в.о.заступника головного лікаря з педіатрії Панченко Л.М. під час доповіді.
Завідувач хірургічним відділенням поліклініки №1 Чумарін К.О., аналізуючи стан надання амбулаторної хірургічної допомоги та профілактику онкозахворювань, звернув увагу присутніх на необхідність вдосконалення системи профілактичних онкооглядів, як у жінок, так і у чоловіків – така система має охоплювати як найбільшу кількість населення, бути максимально наближена до пацієнта, враховувати міграційні процеси, орієнтуватися на сучасний ринок праці, інше. Був озвучений реальний стан справ щодо виявлення онкопатології, як на ранніх, так і на ІІІ-ІV стадіях раку. Наприкінці доповідач відмітив, що в районі обслуговування, відмічається стійка тенденція до покращення основних показників з онкозахворюваності населення.

На фото: завідувач хірургічним відділенням поліклініки №1 Чумарін К.О. під час доповіді.

З наступною доповіддю виступила завідувачка кардіологічним відділенням Свіридова І.М. – вона розповіла про стан надання кардіологічної допомоги та забезпечення наступності між кардіологічними службами міста, детально проаналізувала роботу кардіовідділення.

На фото: завідуюча кардіологічним відділенням Свіридова І.М. під час доповіді.
Підводячи рису під цим організаційним заходом, до присутніх звернулася з промовою начальник управління охорони здоров’я Херсонської міської ради Межерицька С.В. Вона підкреслила, що робота по покращенню фінансування закладів міста є пріоритетним напрямком діяльності управління охорони здоров’я ХМР. Наголосила на тому, що процес розмежування первинного та вторинного рівнів медичної допомоги є незворотнім – питання полягає не в тому «робити» чи «не робити»… Питання в тому коли саме проводити зазначене розмежування – адже завершити цей процес без відповідних коштів неможливо. У завершенні свого виступу Світлана Віталіївна подякувала співробітникам КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. А. і О. Тропіних» за їх нелегку працю, за витримку та терпіння, які вони демонструють у непростий для системи охорони здоров’я час.
На фото: начальник управління охорони здоров’я ХМР Межерицька С.В. під час виступу.
Завершуючи засідання підсумкової ради, головний лікар Ремига Л.Т., від імені всіх працівників лікарні, подарував начальнику управління охорони здоров’я ХМР Межерицькій С.В. букет квітів та запевнив її в тому, що 2014 рік стане для КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. А. і О. Тропіних» роком нових досягнень та здобутків – адже саме в цьому році лікарня святкуватиме свій 100-річний ювілей і для всього трудового колективу це є досить вагомим аргументом для покращення якості медичної допомоги населенню.
На фото: головний лікар Ремига Л.Т. дарує квіти начальнику управління охорони здоров’я ХМР Межерицькій С.В.