Сайт Херсонської міської ради
Відкрито палату підвищеної комфортності воїнам-інтернаціоналістам

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

17 лютого 2014 року, до 25-річчя виведення радянських військ з Афганістану  в Комунальному закладі «Херсонська міська  клінічна лікарня» було відкрито палату підвищеної комфортності воїнам-інтернаціоналістам.

 

Завдячуючи наполегливості Міщенко В.В. та за сприяння народного депутата В.В.Сальдо, під керівництвом  головного лікаря А.П.Малицької були виділені додаткові кошти на ремонт  палати для більш комфортного перебування в лікарні. В палаті було замінено: вікна на металопластикові конструкції, лінолеум, проведено заміну  сантехнічних систем. Придбано телевізор, картину.

На відкритті палати були присутні: народний депутат Володимир Васильович Сальдо, голова правління Херсонської обласної організації ветеранів Афганістану Міщенко Валерій Васильович, заступник голови правління Херсонської обласної організації  ветеранів Афганістану  Мініна Ольга Дмитрівна, начальник управління охорони здоров я Херсонської міської ради Межерицька Світлана Віталіївна.

 

Адміністрація клінічної лікарні дуже вдячна за турботу та підтримку нашому народному депутатові В.В.Сальдо. Незважаючи на щільний графік роботи, Володимир Васильович, завжди допомагає рідній лікарні та херсонцям, адже це головна мета його життя.

Адміністрація клінічної лікарні вітає воїнів - інтернаціоналістів з 25-річчям виведення радянських військ з  Афганістану, бажає міцного здоров’я, добробуту та мирного неба над головою.

Адміністрація ХМКЛ