Сайт Херсонської міської ради
Підсумки роботи лікарні за 2013 рік та перспективи розвитку на 2014 рік

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

30.01.2014 р. в КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня» відбулася підсумкова медична Рада «Підсумки роботи лікарні за 2013 рік та перспективи розвитку на 2014 рік».

Були запрошені і брали участь у роботі медичної Ради представники адміністрації міста: заступник директора Департаменту охорони здоров’я Херсонської ОДА Бондарева Ліна Володимирівна, начальник УОЗ Херсонської міської ради Межерицька Світлана Віталіївна, а також головні лікарі міських лікарень, їх заступники та інші.

 

Було заслухано доповідь головного лікаря Малицької Алли Павлівни.

В своїй доповіді головний лікар підвела підсумки роботи колективу лікарні за 2013 рік:

розказала про цілеспрямовану працю по підвищенню доступності, якості та ефективності медичної допомоги населенню району, забезпечення формування мережі закладів охорони здоров`я, що надають первинну медико-санітарну допомогу – створення Центру ПМСД.

Також головний лікар проаналізувала надання медичної допомоги дорослому та дитячому населенню району, обсяги роботи стоматологічної поліклініки, стаціонарних відділень лікарні, фінансово-економічну діяльність, розповіла про наші досягнення та проблеми, поставила мету та завдання на 2014 рік.

Наголосила, що 2014 рік – це рік акредитації та 100-річчя нашої лікарні, що нам треба плідно попрацювати, провести багато іміджевих заходів та належно пройти акредитацію. Подякувала всім медпрацівникам за плідну порядну самовіддану працю, високу відповідальність перед пацієнтами та порозуміння.

Також виступили заступники головного лікаря,

голова профкому лікарні,

проаналізувавши роботу своїх структурних підрозділів, вказавши на всі досягнення та недоліки.

Слова подяки на адресу колективу лікарні прозвучали й від заступника директора Департаменту охорони здоров’я Херсонської ОДА Бондаревої Ліни Володимирівни та начальника УОЗ Херсонської міської ради Межерицької Світлани Віталіївни, що їм завжди приємно бувати в стінах нашої лікарні, яка має традиції, власні наробки та досягнення.