Сайт Херсонської міської ради
АКЦІЯ «ЖИТТЯ БЕЗ ІНСУЛЬТУ»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

З 21 по 31 жовтня 2013 року в Суворовському районі проводиться акція «Життя без інсульту». З метою популяризації цієї акції серед населення району по КЗ "Херсонська міська клінічна лікарня" розроблено та затверджено план заходів.

Заплановано ряд просвітницьких заходів з питань профілактики серцево-судинних та судинно-мозкових захворювань, зокрема інсульту, шляхом проведення бесід, лекцій, зустрічей з населенням, консультування в закладах, організаціях, установах, а також ряд телевізійних та радіопрограм з виступами та інтерв’ю на обласному телебаченні та радіо. Лікарі активно співпрацюють зі  ЗМІ .

21 жовтня 2013 року о 07:40 на обласному телебаченні ТРК «Скіфія» в передачі «Гість у студії» прийняла участь лікар-невропатолог міського інсультного центру Проценко Олена Борисівна на тему: профілактика, лікування інсульту. Було висвітлено причину та частоту захворювання. Наголошувалось на тому, що ефективність вдало проведеного лікування залежить від своєчасного звернення до лікаря.

22 жовтня 2013 року о 07:40 на обласному телебаченні ТРК «Скіфія» в передачі «Починайте ранок з нами» прийняв участь завідуючий відділенням анестезіології та інтенсивної терапії Полінчук Ігор Степанович з виступом па тему «Є така професія», присвяченому Всесвітньому дню анестезіолога.

До кінця акції пройде ще кілька теле- та радіопередач, за участю лікарів нашої лікарні, з метою висвітлення акції «Життя без інсульту».

Також у приймальному відділенні стаціонару нашої лікарні та в поліклініках проводиться акція «Найвищий ризик інсульту – некерована артеріальна гіпертензія». Всі бажаючі можуть на час проведення акції (21 – 31 жовтня) виміряти артеріальний тиск проконтролювати індекс маси тіла, отримати оцінку показників згідно шкали ризику розвитку інсульту.

Не будьте байдужими до свого здоров’я, завітайте до нашої лікарні зараз, щоб уникнути в майбутньому інсульту!.

 

Оргметодвідділ