Сайт Херсонської міської ради
Зі святом рідне місто!

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Ой  Дніпро голубий

Рідне місто цілує.

В вишині голуби —

Їх політ наше серце милує.

В серці гордість буя –

Це не казка, не сон,—

Як Вітчизна моя.

Розцвітає Херсон...

Зростає, виростає, розцвітає

наш Херсон.

 

Леонід Куліш

 

З 20 по 22 вересня 2013 року херсонці святкували день народження рідного міста Херсона. До його 235-ої річниці було заплановано багато святкових заходів та розважальних програм: у всіх парках міста проходили святкові дійства: і фестивалі, і конкурси, і концертно-розважальні програми. 22 вересня пройшов уже 4 Парад-карнавал карапузів «Малеча з любов’ю Херсону!», Парад маленьких принцес. Але самими незвичайним, яскравим та гарним було відкриття ІІ міського конкурсу «Квіткові килими». На площі перед виконавчим комітетом міської ради було створено картини із квітів. Участь прийняли найрізноманітніші підприємства та організації, які не байдужі до рідного міста - красиві подарунки місту представили вихователі садочків, вчителі шкіл, бібліотекари, підприємці, громадські організації.

Не залишились осторонь й лікувально-профілактичні заклади міста Херсона – зусиллями медичних працівників були створені неповторні художні композиції, які відображали нелегку працю людей в білих халатах, їх гуманізм та милосердя.

На фотознімках представлена квіткова композиція КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня» - це голуб миру, добра та світла.

Гості міста та херсонці з захопленням переглядали (деякі по кілька разів) ці картини та завдячували  учасникам за гарний настрій, позитив.