Сайт Херсонської міської ради
Підсумкова медична Рада «Підсумки роботи лікарні за 2012 рік та перспективи розвитку на 2013 рік»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

 

07.02.2013 року в КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня» відбулася підсумкова медична Рада «Підсумки роботи лікарні за 2012 рік та перспективи розвитку на 2013 рік».

 

В роботі медичної Ради взяли участь представники адміністрації міста, обласного та міського управлінь охорони здоров’я: Бережна Зоя Яківна, Бондарева Ліна Володимирівна, Межерицька Світлана Віталіївна, голова обласної організації профспілки працівників охорони здоров’я Гайдученко Микола Іванович, головні лікарі та фахівці міських лікарень.

В своїй доповіді головний лікар Малицька Алла Павлівна підвела підсумки роботи колективу лікарні: надання медичної допомоги дорослому та дитячому населенню району, обсяги роботи стоматологічної поліклініки, стаціонарних відділень лікарні, фінансово-економічну діяльність, розповіла про наші досягнення та проблеми, поставила мету та завдання на 2013 рік. Подякувала всім медпрацівникам за плідну порядну самовіддану працю, високу відповідальність перед пацієнтами та порозуміння.

 

Слова подяки на адресу колективу лікарні також прозвучали й від виконуючої обов’язки голови міста Бережної Зої Яківни, що їй завжди приємно бувати в стінах нашої лікарні, яка має традиції, власні наробки та досягнення, а в наступному році ще й відсвяткує своє 100-річчя з дня заснування. Висловила побажання на подальшу плідну співпрацю не тільки в області медицини, а й інших громадських зв’язків як небайдужих громадян міста.

 

Освітлювали роботу Ради прес-служба обласного управління охорони здоров’я та обласне телебачення.

 

(Власна інформація, оргметодвідділ)