Сайт Херсонської міської ради
Річниця визволення Херсона

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

 

12 березня 2011 року відбулися урочистості з нагоди відзначення 67-ої річниці визволення Херсона. 

Керівники області та міста, представники громадських організацій, почесні гості, молодь взяли участь в урочистому мітингу, церемоніалі покладання квітів до «Вічного вогню», а також вшанували загиблих хвилиною мовчання. Почесним учасником урочистостей став генерал-полковник Віталій Маргелов - син генерала Василя Пилиповича Маргелова, засновника повітряно-десантних війск СРСР, який у березні 1944 року керував діями 49-ої гвардійської дивізії 28 армії 3-го Українського фронту по форсуванню Дніпра та визволенню Херсона. Також в урочистому мітингу взяв участь мешканець Миколаєва Григорій Федорович Горбуров, який у березні 1944 року визволяв Херсон у складі 49-ої гвардійської дивізії.

         Херсонська медицина на урочистостях була представлена начальником управління охорони здоров’я Херсонської міської ради Гайдученком М.І., головними лікарями міських лікувально-профілактичних закладів, їх заступниками та окремими медичними працівниками.

         Схиливши голови перед солдатським подвигом, херсонські медики підкреслили, що пам'ять про ті сурові бої на берегах Дніпра завжди буде жити в їх серцях, адже медицина – це особлива професія, яка потребує готовності до надання допомоги хворим та пораненим у будь-яких умовах, у будь який-час.