Сайт Херсонської міської ради
Лікарня доброзичлива до дитини

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

 

В вересні 2010 року нашим лікувальним закладом вдало пройдена переатестація на підтвердження звання «Лікарня доброзичлива до дитини».

В пологовому будинку створені всі умови для того, щоб і мама і тато при бажанні з перших хвилин життя були разом з дитиною. Навіть коли маля з'являється в світ шляхом кесарева розтину, в такому разі тим більше, присутність тата і можливість викладення новонародженої дитини до нього на груди більш ніж бажані.

Усі наші 7 пологових залів – індивідуальні, тобто в кожному з них є можливість для активної участі і членів родини в пологах. Жінкам надаються всі необхідні свободи – вони можуть усамітнитись в такому пологовому залі, або прийти на пологи разом із чоловіком (або іншими родичами, психологом). Статистика нашого пологового будинку свідчить, що більшість мам обирає пологи з чоловіком (сьогодні присутність чоловіка на пологах не потребує проходження тривалого обстеження, для пари достатньо бажання).

За нашими даними  - 40 % пологів за минулий період цього року – партнерські, тобто пологи проходили в присутності чоловіка, мами, сестри, подруги або психолога роділлі.

В нашому медичному закладі велика увага приділяється становленню грудного вигодовування.

Грудне молоко – ідеальна їжа для малюка першого року життя. Бо це продукт, створений самою природою.

Кращій спосіб вигодовування дитини – це початок вигодовування груддю на протязі першої полу години життя, ексклюзивно грудне вигодовування на протязі повних перших 6 місяців і продовження годування на протязі першого року життя і подалі.

Чітке виконання «12 кроків до вдалого грудного вигодовування» забезпечує сприятливі шляхи, що дають можливість жінці здійснити свій намір годувати груддю, а для медичних працівників – стимул до підготовки та навчання.

За час втілення програми по підтримці грудного вигодовування частка виключно грудного вигодовування значно зросла.

За статистикою пологового будинку 49% наших мам зберігає грудне вигодовування, як мінімум, до 6-місячного віку дитини.

Годування груддю поліпшує стан здоров'я і матері , і дитини, як у короткочасній, так і у тривалій перспективі, знижує малюкову смертність.