Сайт Херсонської міської ради
Міська стоматологічна поліклініка інформує:

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

1) В міській стоматологічній поліклініці в 2010 р.  зроблено ремонт в ортопедичному відділенні. Відремонтовано паічну і гіпсовочну , вентиляцію, кровлю та зуботехнічну лабораторію №1, №2, проявочну, актовий зал.

2) Хірургічне відділення міської стоматологічної поліклініки проводить прийом і обстеження хворих з різними стоматологічними захворюваннями. Відділення має стерилізаційну , передопераційну та операційну. В склад хірургічного відділення входить пункт невідкладної стоматологічної допомоги (ПСНД), який надає допомогу не тільки мешканцям Комсомольського району, але й мешканцям м. Херсона та іногороднім в нічний час та святкові дні.

З березня 2007 р., згідно наказу № 90  УОЗ облдержадміністрації, ПНСД додатково приймає хворих з одиничними переломами та вивихами ніжних щелеп.

ПСНД працює кожен день з 19?? до 07??, а  в святкові дні цілодобово.

Робота лікарів стоматологів-хірургів дуже відповідальна: передусім це надання повноцінної спеціалізованої  (в тому числі невідкладної) допомоги, первинна діагностика захворювання у хворих, які потребують стаціонарного лікування , консультації на дому (іноді й нагляд за домашнім лікуванням). Таким чином робота стоматолога-хірурга потребує багато досвіду , постійного  вдосконалення професійних знань та вмінь. При відсутності зубів пацієнтам лікарями цього відділення проводиться імплантація імплантатами різних фірм, що дозволяє виготовити незнімне протезування.

3) В лікувальному відділенні МСП стоматологічна допомога надається по звертаємості. По бажанню пацієнт може пройти лікування в загальному стоматологічному залі чи в кабінеті з покращеними умовами прийому. В продовж 2010 року замінено фотополімерні лампи, закуплено апекс – локатори, 2 ендомотора, біотрон, скейлер. В роботі застосовуються сучасні матеріали провідних виробників стоматологічної продукції. Оснащено кабінет для роботи з апаратом «Вектор», для  відбілювання зубів різноманітними системами.

 

Керуючись наказом управління охорони здоров'я херсонської міської ради № 271 від 11.10.2010р. міська стоматологічна поліклініка організовує надання стоматологічної допомоги мешканцям мр-ну «Корабел»  в поліклініці №3  з 1 листопада 2010 року. Кабінет для лікування було відремонтовано та  оснащено сучасним обладнанням.