Сайт Херсонської міської ради
23-24 вересня в Херсоні відбувся Всеукраїнський семінар «Збереження доступності та надання якісної медичної допомоги мешканцям територіальної громади»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Семінар проводився під егідою Асоціації міст України та під патронатом міського голови міста Херсона, управління охорони здоров`я Херсонської міської ради. 

До складу президії конференції входили: міський голова  Володимир Васильович Сальдо, заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Анатолійович Яценко, начальник управління охорони здоров’я Херсонської міської ради Микола Іванович Гайдученко, заступник начальника управління охорони здоров’я обласної державної адміністрації Наталя Миронівна Марченко, заступник Херсонського міського голови  Сергій Миколайович Черевко, представник Асоціації міст України Надія Володиміровна Ганущак.

 

 

У роботі конференції прийняли участь представники 18 регіонів України - Асоціації міст України, начальники управлінь та відділів охорони здоров'я міст, лікарі, досвід яких став площею, в якій обговорювалася тема  забеспечення доступності та надання якісної медичної допомоги.  Справедливо зауважив заступник голови обласної державної адміністрації Андрій Анатолійович Яценко: "Без спілкування, без обміну досвідом, думками – неможлива результативна і злагоджена робота галузі»...  

 

Серед основних питань семінару:

-         Доступність медичної допомоги мешканцям територіальної громади.

-         Реальний стан речей в медичній галузі сучасного міста України.

-         Медична допомога для малозахищених та пільгових категорій населення.

-         Нові медичні технології та перспективні напрямки розвитку медичної галузі.

Головні фахівці міста Херсона, головні лікарі, заступники головних лікарів міських лікувальних закладів (Херсонської клінічної лікарні, клінічної лікарні ім. А.і О. Тропіних, клінічної лікарні ім. О.С. Лучанського, станції швидкої медичної допомоги, стаматологічної поліклініки, інших ЛПЗ міста) – виклали у своїх доповідях  реальний стан галузі, проблеми, здобутки в роботі своїх  установ, нові медичні технології та перспективні напрямки розвитку.

Питання семінару дуже важливі і актуальні – насамперед для населення. Враховуючи демографічну ситуацію в країні, яка сумно підкреслює домінанту показника смертності, необхідність у подібних зустрічах, обговорюваннях, згуртуванні навколо злободенних проблем – дійсно висока. Саме доступність і якість – ключеві позиції, завдання, які треба вирішувати, але – спільно і поступово. Не даремно в ході конференції багато хто з виступаючих робили наголос на думку, що реформування – це процес, який має бути безумовно зваженим, щоб створюючи зміни, рухаючи систему, не зламати її, не побудувавши нічого нового та ефективного. Найважливіше в цьому процесі – зберегти галузь, і вже це збережене – розвинути. 

 

Для того щоб ознайомитися з матеріалами конференції натисніть тут.

Для ознайомлення з фотозвітом семінару натисніть тут.