Сайт Херсонської міської ради
Відкриття кабінету медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка дружня до молоді»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

 

6 вересня у дитячій поліклініці №2 Херсонської міської клінічної лікарні ім. А. і О. Тропіних відбулося відкриття кабінету медичної допомоги підліткам та молоді «Клініка дружня до молоді».

 

 

 

За рекомендацією Всесвітньої організації охорони здоров'я (ВОЗ) та Дитячого фонду ООН (ЮНІСЕФ), враховуючи загальну  назрілу соціальну потребу, Хесронська міська клінічна лікарня ім. А. і О. Тропіних запровадила у дитячій поліклініці №2 досить новий для міста вид послуг – медико-соціальна допомога підліткам та мододі віком від 15 до 24 років.

Підлдітки та молодь Комсомольського району відтепер мають нагоду звернутися за бескоштовнимиконфеденційними та за бажанням –анонімними консультаціями до спеціалістів: педіатра, дерматовенеролога, уролога, гінеколога, психолога, розраховуючи при цьому на підтримку, розуміння та допомогу навіть у найскладніших життєвих ситуаціях. Консультації надаються виключно при  дружньому, неосудному, чуйному відношенні, в атмосфері довіри та поваги. Звернутися до кабінету можна самостійно, або, за бажанням – з батьками.

 

Серед запрошених на відкриття були присутні начальник міського управління охорони  здоров'я Микола Іванович Гайдученко та заступик начальника обласного управління здоров'я  Наталія Миронівна Марченко. Вони передали вітання від імені міського голови Володимира Васильовича Сальдо та начальника обласного управління охорони здоров'я Віктора Миколайовича Короленко, побажали успіху у добрій та значущій справі, а ткож висловили подяку організаторам заходу: головному лікарю клінічної лікарні ім. А. і О. Тропіних Ремизі Леоніду Тимофійовичу, заступнику головного лікаря з педіатричної служби Бражко Нині Миколаївні, завідуючій дитячою полікліникою № 2 Берест Олені Дмитривні.

 

Основними завданнями кабінету є:

-         надання лікувально-діагностичної та консультативної допомоги підліткам та молоді;

-         збереження репродуктивного здоров'я, профілактика та раннє виявлення захворювань репродуктивної системи;

-         формування відповідальної поведінки в статевих та міжособистих відносинах;

-         збереження психічного здоров'я, в тому числі у складних життєвих обставинах;

-         попередження винекнення ризикової поведінки та зменшення впливу її наслідків;

-         профілактика інфекцій, що передаються статевим шляхом, в тому числі ВІЛ/СНІД;

-         формування навичок, які сприяють збереженню здоров'я, підвищенню рівня інформованості з питань здорового способу життя.

 

В кабінеті медико-соціальної допомоги створені умови для наданнякваліфікованої комплексної допомоги медичного та психологічного характеру з урахуванням вікових особливостей та на принципах доступності, доброзичливості, довіри і високої якості. У разі необхідності будуть залучатися спеціалісти Обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом, Обласного наркологічного диспансеру, Міської шкіряно-венеричної поліклініки, Центру соціальних служб для сім'ї, дітей та молоді, Херсонського обласного благодійного фонду «Мангуст», з якими лікарня уклала угоди про співпрацю.

 

Мета кабінету – надання допомоги через розуміння проблем молоді, спільний пошук шляхів зміни поведінки та спрямування її на збереження здоров'я.

 

 Тож, якщо ви маєте потребу у допомозі, піддтимці, або просто інформації – звертайтеся за адресою: м. Херсон, мікрорайон Шуменський, проспект Будівельників 20, дитяча поліклініка №2, кабінет № 108. Телефон: 23-06-72. Часи роботи кабінету з 08.00 до 15.00.

 

             Вас завжди готові вислухати, підтримати та допомогти!

Для того, щоб ознайомитись із фотографіями заходу, перейдіть до фотогалереї тут