Сайт Херсонської міської ради
М.І. Гайдученко. Чистий четвер в сквері медиків

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

 

У рамках двомісячника з благоустрою міста та враховуючи оголошений в Україні суботник, за ініціативою головних лікарів медичних установ, прилеглих до території скверу медиків, 26 серпня був організований «чистий четверг» з метою приведення території скверу у належний вигляд. Загалом в прибиральних роботах взяли участь близько 120 медичних працівників.

Був присутній і начальник управління охорони здоров'я Херсонської міської ради Микола Іванович  Гайдученко 

-         Микола Іванович, які медичні заклади прийняли участь в сьогоднішньому  «трудовому заході»?

-         Роботи по прибиранню терирорії скверу медиків були організовані головними лікарями медичних установ, прилеглих до території скверу: міської клінічної лікарні ім. А і О. Тропіних, обласного центру служби крові, обласної СЕС. Враховуючи завантаження медичних працівників, роботи проходять вже після свят, у четверг, який ми проголосили «чистим». 

-         Чи планується вирішення питань щодо закріплення території скверу за якимось медичним закладом та присвоєння скверу імені?

-         На сьогоднішній день територія скверу не перебуває на балансі жодного з медичних закладів і є територією міської громади. В даний час ці питання знаходяться у стадії вирішення. Міською радою розглядаються пропозиції, в тому числі і про присвоєння скверу імені Данили Самойловича – видатного лікаря, який відіграв велику роль у порятунку Херсонщини від епідемії чуми. 

-         Напевно, сьогоднішній захід не останній? Хоча, на думку спадає стара, але непохитна істина про те, що чисто там – де не смітять...

-         Наступного четверга ми плануємо підрізати сухі гілки в сквері, таким чином і надалі  підтримувати територію в порядку. Також звертаємося до херсонської громади та мешканців прилеглої теріторії, які люблять відпочивати у сквері, з проханням звернути увагу і в подальшому підтримувати чистоту в цьому прекрасному куточку для відпочинку. 

 

Інтерв'ю брала Кондакова Т.В.

На фото: начальник управління охорони здоров'я Гайдученко М.І. під час проведення заходу.

 

Для того щоб ознайомитися з іншими фотоматеріалами натисніть 

тут