Сайт Херсонської міської ради
ВІЗИТ ПРЕДСТАВНИКІВ БЮРО ВООЗ

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

26 і 27 липня 2010 року в Херсонській області проводилося дослідження ефективності моделей амбулаторної допомоги хворим на туберкульоз представниками Бюро ВООЗ в Україні. Мета дослідження – виділити найбільш ефективні моделі, визначити шляхи їх покращання.

 

 

 

Ознайомившись з листом Бюро ВООЗ в Україні, начальник управління охорони здоров’я Короленко В.М. погодив проведення дослідження представниками ВООЗ у медичних закладах

 

Комунальному закладу  «Херсонська міська клінічна лікарня ім. А. і О. Тропіних», модель надання медичної допомоги хворим на туберкульоз в якому найбільше відповідає міжнародним стандартам. 

Враховуючи побажання членів комісії: кандидат медичних наук Л.Матюхи, головного фахівця МОЗУ з сімейної медицини,   кандидат медичних наук А.Царенка, доцента кафедри паліативної та хоспісної медицини Національної медакадемії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика, консультанта неурядової організації «Програма оптимальних технологій в охороні здоров’я», доктора  В.Рузовича, медичного радника інфекційних хвороб Бюро ВООЗ в Білорусії, доктора  О.Хейло, спеціаліста з питань туберкульозу Бюро ВООЗ в Україні, дослідження проводилося в ДОТ-кабінеті поліклініки №1  та поліклініки  №2   При проведенні дослідження члени комісії відмітили чітку організацію лікувального процесу та високий рівень позитивних результатів – 100% вилікування хворих на туберкульоз, які проходили лікування у ДОТ-кабінетах.

 

           Надані рекомендації:
1.         Продовжувати надання медичної допомоги хворим на туберкульоз в закладах ЗЛМ.
2.         Розширювати мережу ДОТ-кабінетів в залежності від потреби.

 

Заступник головного лікаря
Херсонської міської клінічної лікарні
імені А. і О. Тропіних С.В.Пшенична