Сайт Херсонської міської ради
Вітаємо на головній сторінці!

КІР – СМЕРТЕЛЬНА НЕБЕЗПЕКА ЗАЛИШАЄТЬСЯ.

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Статті, інтерв'ю

Протягом багатьох століть через високу смертність кір уважався одним із самих небезпечних захворювань дитячого віку. У Росії та Україні  від кору вмирала кожна четверта дитина (!), що дало привід називати це захворювання дитячою чумою. Після запровадження коревої вакцини захворюваність і смертність удалося знизити в сотні разів.

Читати далі: КІР – СМЕРТЕЛЬНА НЕБЕЗПЕКА ЗАЛИШАЄТЬСЯ.

 

ГРИП - ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНО

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Статті, інтерв'ю

Вже багато років Центром грипу та ГРВІ МОЗ України проводиться щотижневий моніторинг захворюваності населення на грип та ГРВІ в 10 контрольних містах країни (Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Київ, Львів, Одеса, Сімферополь, Харків, Чернігів), що розташовані в різних регіонах і віддзеркалюють епідемічну ситуацію в цілому по країні.

Читати далі: ГРИП - ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНО

   

ВІДВЕРТО ПРО ВІЛ/СНІД…

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Статті, інтерв'ю

(питання і відповіді по ВІЛ/СНІДу)

Що таке ВІЛ, і що таке СНІД? У чому різниця?

ВІЛ - це Вірус Імунодефіциту Людини, який вражає, в основному, імунну систему. СНІД - це Синдром Набутого Імунодефіциту, що є кінцевою стадією ВІЛ-інфекції. А якщо коротко, то ВІЛ-інфекція - це та стадія хвороби, коли вірус знаходиться в організмі, руйнує імунну систему, але ще немає зовнішніх проявів. СНІД - це стадія хвороби, коли організм людини вже не в змозі боротися з різними захворюваннями. Вони прогресують, і в результаті цього наступає смерть.

Читати далі: ВІДВЕРТО ПРО ВІЛ/СНІД…

   

Інформація для населення щодо профілактики розповсюдження холери

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Статті, інтерв'ю

Холера (від chole — жовч і rheo — течу) — гостра кишкова інфекція, викликана збудниками - холерними вібріонами,  що проникають через рот у травний тракт здорової людини, супроводжувана зневодненням організму. Хвороба протікає при рясному виділенні з організму дуже рідких випорожнень, а також блювотних мас, характеризується зневодненням.

При несприятливих умовах холера швидко набирає характеру епідемії або навіть пандемії, тобто охоплює багато країн, а з часом може досягати світового розповсюдження.

Читати далі: Інформація для населення щодо профілактики розповсюдження холери

   

Сторінка 20 з 21