Сайт Херсонської міської ради
Вітаємо на головній сторінці!

ГРИП - ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНО

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Статті, інтерв'ю

Вже багато років Центром грипу та ГРВІ МОЗ України проводиться щотижневий моніторинг захворюваності населення на грип та ГРВІ в 10 контрольних містах країни (Вінниця, Дніпропетровськ, Донецьк, Запоріжжя, Київ, Львів, Одеса, Сімферополь, Харків, Чернігів), що розташовані в різних регіонах і віддзеркалюють епідемічну ситуацію в цілому по країні.

Читати далі: ГРИП - ЦЕ НЕБЕЗПЕЧНО

 

ВІДВЕРТО ПРО ВІЛ/СНІД…

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Статті, інтерв'ю

(питання і відповіді по ВІЛ/СНІДу)

Що таке ВІЛ, і що таке СНІД? У чому різниця?

ВІЛ - це Вірус Імунодефіциту Людини, який вражає, в основному, імунну систему. СНІД - це Синдром Набутого Імунодефіциту, що є кінцевою стадією ВІЛ-інфекції. А якщо коротко, то ВІЛ-інфекція - це та стадія хвороби, коли вірус знаходиться в організмі, руйнує імунну систему, але ще немає зовнішніх проявів. СНІД - це стадія хвороби, коли організм людини вже не в змозі боротися з різними захворюваннями. Вони прогресують, і в результаті цього наступає смерть.

Читати далі: ВІДВЕРТО ПРО ВІЛ/СНІД…

   

Інформація для населення щодо профілактики розповсюдження холери

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Статті, інтерв'ю

Холера (від chole — жовч і rheo — течу) — гостра кишкова інфекція, викликана збудниками - холерними вібріонами,  що проникають через рот у травний тракт здорової людини, супроводжувана зневодненням організму. Хвороба протікає при рясному виділенні з організму дуже рідких випорожнень, а також блювотних мас, характеризується зневодненням.

При несприятливих умовах холера швидко набирає характеру епідемії або навіть пандемії, тобто охоплює багато країн, а з часом може досягати світового розповсюдження.

Читати далі: Інформація для населення щодо профілактики розповсюдження холери

   

Помочь – это не только спасти, помочь – это спастись

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Останні оголошення

 В жизни случаются трагедии. Без них нельзя прожить. Но когда судьба ставит свой мрачный гриф на только начинающихся жизнях – нет ответа на вопрос: зачем и почему? Болью наливается взрослое сердце, когда детство, юность – раскалывают страдания; в детские глаза смотреть невыносимо – если в них то понимание жизни, та борьба, какой быть – ну, по меньшей мере ещё рано. Ни у чужого, ни у близкого – не отнять внезапной беды. Хотя, как хочется – рвануть эту цепь злосчастий, переболеть самому, перестрадать – если надо, но только чтобы новая жизнь наливалась солнцем, влагою земли и крепчала.

  О многом думается в переживании и осмыслении горя, многое теряет смысл и суету, где ещё вчера будто бы была важность, и хочется только одного – не зря жить. Помощь, действенное добро, милость, сделанная нами по отношению к другому – пожалуй, это единственное, что сохраняет в нас корни добра и Бога, что заполняет сердца и становится источником сил. И хоть время сегодня непростое и души – стиснуты, всё же, люди мы. В нас помощь – заложена не как решение, а как – реакция. Да и помочь – это не только спасти, помочь – это спастись.

 

Читати далі: Помочь – это не только спасти, помочь – это спастись

   

Сторінка 20 з 21