Сайт Херсонської міської ради
Вітаємо на головній сторінці!

Проект з покращення якості для забезпечення безперервності ВІЛ-послуг

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Останні медичні новини

02.02.2016 р на підставі Меморандуму про започаткування спільного проекту з покращення якості для забезпечення безперервності ВІЛ-послуг між проектом USAID RESPOND та Департаментом охорони здоров’я Херсонської ОДА,  у рамках реалізації проекту міжнародної технічної допомоги «Покращання послуг у сфері ВІЛ/СНІД серед представників груп найвищого ризику в Україні», що фінансується Агенцією США з міжнародного розвитку (USAID), який виконується в рамках Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки про гуманітарне і техніко-економічне співробітництво,  КЗ «ХМКЛ ім .Є.Є. Карабелеша»  та КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. О.С. Лучанського» отримано комп’ютерну техніку з програмним забезпеченням на суму 27 528, 36 грн.

Обладнання призначено для використання на сайті антиретровірусної терапії для ВІЛ – інфікованих, відкритому в 2015 році на базі кабінету «Довіра» лікарні. Сьогодні тут отримають специфічне лікування 75 ВІЛ – інфікованих пацієнтів.

Читати далі: Проект з покращення якості для забезпечення безперервності ВІЛ-послуг

 

ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ РОБОТИ ЛІКАРНІ В 2015 РОЦІ

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Останні медичні новини

28 січня в КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша»  відбулась підсумкова Медична рада за результатами роботи лікарні за 2015 рік. В роботі медичної ради брали участь: заступник міського голови Сергій Миколайович Черевко, начальник управління охорони здоров’я Херсонської міської ради Світлана Віталіївна Межерицька, головний лікар – Алла Павлівна Малицька.

Робота медичної ради розпочалась з привітального слова заступника міського голови Черевко Сергія Миколайовича. Він передав працівникам лікарні привітання і щирі побажання успіху в роботі від міського голови, Володимира Васильовича Миколаєнко.  Подякував  колективу лікарні за сумлінну працю і відданість своїй справі, окреслив плани на 2016 рік, та основні проблеми бюджета міста в сфері охорони здоров’я.


Читати далі: ПІДВЕДЕНО ПІДСУМКИ РОБОТИ ЛІКАРНІ В 2015 РОЦІ

   

Сучасний стан епідемії ВІЛ – інфекції. Попередження розповсюдження.

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Останні медичні новини

1 грудня - Всесвітній день боротьби зі СНІДом

 

ВООЗ вважає поширеність інфекційних хвороб одним з основних критеріїв оцінки стану здоров'я населення.

ВІЛ/СНІД став потужним чинником, що призводить до багатофакторного деструктивного впливу на соціальне та економічне життя суспільства. У найбільш уражених СНІДом регіонах відзначено зниження середньої очікуваної тривалості життя на 15-20 років. Для країн з негативним приростом населення масштабна епідемія ВІЛ-інфекції посилила існуючі демографічні проблеми. Економічний збиток від епідемії обумовлюється, в першу чергу, збільшенням непрацездатного населення.

Читати далі: Сучасний стан епідемії ВІЛ – інфекції. Попередження розповсюдження.

   

День гастроэнтеролога

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Останні медичні новини


Специалисты больницы проведут консультации для пациентов с заболеваниями органов пищеварения.

 

Читати далі: День гастроэнтеролога

   

Сторінка 11 з 109