Сайт Херсонської міської ради
Вітаємо на головній сторінці!

ВІДБУЛАСЬ ТЕРАПЕВТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Останні медичні новини

14.06.2017р. о 08:00 в конференц-залі КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім.Є.Є.Карабелеша» відбулась терапевтична конференція.

Розглядались такі питання:

  1. Профілактика ботулізму.

Читати далі: ВІДБУЛАСЬ ТЕРАПЕВТИЧНА КОНФЕРЕНЦІЯ

 

Впровадження в дію проекту«Сталість ВІЛ-послуг»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Останні медичні новини

30.05.2017 року в поліклініці № 2 КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім Є.Є. Карабелеша» для ЗМІ проведено брифінг мера міста Херсон Миколаєнко В.В., головного лікаря Малицької А.П. та фахівців лікарні щодо стану впровадження в місті проекту «Сталість ВІЛ-послуг».

Проект, який фінансується Агентством США з міжнародного розвитку (USAID) і виконується консалтинговою компанією «Deloitte», був презентований в місті у 2016 році та має на меті посилення системи охорони здоров’я України для забезпечення ефективного та сталого надання послуг з профілактики, лікування та догляду у сфері ВІЛ-інфекції/СНІДу найбільш уразливим групам населення. За результатами зустрічі з представниками USAID було підписано Меморандум про співробітництво між Херсонською міською радою, Департаментом охорони здоров’я Херсонської  обласної  державної  адміністрації та Херсонською міською громадською організацією «Асоціація 21 століття».

Читати далі: Впровадження в дію проекту«Сталість ВІЛ-послуг»

   

ВІДБУВСЯ ВЕБІНАР НА ТЕМУ:«ВІЛ ТА ГЕПАТИТИ: БЕЗПЕКА МЕДСЕСТРИНСЬКОГО ПЕРСОНАЛУ»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Останні медичні новини

28 квітня 2017 р. працівники КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша» прийняли участь у вебінарі на тему: «ВІЛ та гепатити: безпека медсестринського персоналу».

Лектор — Світлана ДОАН, д. м. н., професор, проректор з науково-педагогічної роботи та післядипломної освіти Київського медичного університету (в минулому начальник управління соціально-гігієнічного моніторингу Держсанепідслужби України, радник голови Держсанепідслужби України).


Читати далі: ВІДБУВСЯ ВЕБІНАР НА ТЕМУ:«ВІЛ ТА ГЕПАТИТИ: БЕЗПЕКА МЕДСЕСТРИНСЬКОГО ПЕРСОНАЛУ»

   

Покращення якості профілактики та лікування ВІЛ- інфікованих пацієнтів

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Останні медичні новини

В рамках реалізації в Україні програм Глобального фонду для боротьби зі СНІДом, туберкульозом та малярією 22 березня 2017 року фахівцями ДУ «Центр громадського здоров’я МОЗ України» був здійснений моніторинговий візит до КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша» з метою перевірки виконання програм профілактики ВІЛ – інфекції та лікування ВІЛ- інфікованих пацієнтів.

Під час візиту представники команди надали високу оцінку роботи сайту АРТ.


Читати далі: Покращення якості профілактики та лікування ВІЛ- інфікованих пацієнтів

   

Сторінка 2 з 109