Сайт Херсонської міської ради
Вітаємо на головній сторінці!

Когда надежда обращается к памяти…

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Останні медичні новини

11 ноября в больнице Тропиных состоялось торжественное открытие капитально отремонтированного здания детской поликлиники №1.

Чтобы разделить это приятное событие, на торжественной церемонии, около празднично украшенного входа в детскую поликлинику по ул. Комарова, собрались сотрудники больницы и многочисленные гости.

А ведь этому моменту предшествовал долгий путь… от зарождения до реализации идеи вернуть поликлинику на её историческое место и дать ей доступные лечебно-диагностические возможности на основной базе больницы, какие невозможно было организовать в старом приспособленном помещении на ул. Суворова 39.  


Читати далі: Когда надежда обращается к памяти…

 

Евгений ЯКУБОВ: «Эндоскопическое обследование должно активнее применяться с профилактической целью»

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Останні медичні новини

В рамках ряда статей, касающихся вопросов оказания социально значимой медицинской помощи, сегодня мы хотим поговорить об эндоскопических методах обследования, применяемых в клинической больнице им. А. и О. Тропиных с целью ранней диагностики и профилактики многих заболеваний, в том числе онкологических. 

Наш собеседник – врач-эндоскопист кабинета эндоскопических исследований приёмного отделения Евгений ЯКУБОВ.  

Читати далі: Евгений ЯКУБОВ: «Эндоскопическое обследование должно активнее применяться с профилактической целью»

   

ВІДКРИТТЯ ПАМ’ЯТНИКА ЗАСЛУЖЕНОМУ ЛІКАРЮ УКРАЇНИ, ПОЧЕСНОМУ ГРОМАДЯНИНУ МІСТА ХЕРСОНА КАРАБЕЛЕШУ ЄВГЕНУ ЄВГЕНОВИЧУ

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Останні медичні новини

03 жовтня 2016 року відбулася знаменна подія для нашого міста – церемонія відкриття пам’ятника  Заслуженому лікарю України, Почесному громадянину міста Херсона Карабелешу Євгену Євгеновичу. Пам’ятник відомому херсонському лікарю був встановлений  біля будівлі Херсонської міської клінічної лікарні, яка в 2014 році була названа на його честь. Для створення пам’ятника Обласний благодійний фонд «Медицина»  запропонував проект «Встановлення пам’ятника лікарю Карабелешу Є.Є.», який був прийнятий. Протягом 2014-2016 років зібрані кошти. Свій внесок зробили рядові херсонці, співробітники херсонських лікарень, більш ніж 10 підприємств, а також представники адміністрації Херсонської області й міста.

Читати далі: ВІДКРИТТЯ ПАМ’ЯТНИКА ЗАСЛУЖЕНОМУ ЛІКАРЮ УКРАЇНИ, ПОЧЕСНОМУ ГРОМАДЯНИНУ МІСТА ХЕРСОНА КАРАБЕЛЕШУ ЄВГЕНУ ЄВГЕНОВИЧУ

   

Участь представників м. Херсон у ІІ Міжрегіональній зустрічі з питань обговорення підходів та інструментів із забезпечення якості та сталості надання ВІЛ-послуг

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Останні медичні новини

Фахівці КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша» разом з представниками Херсонського обласного центру профілактики та боротьби зі СНІДом та  ХМГО «Асоціація 21 століття» прийняли участь у міжрегіональній зустрічі з питань обговорення підходів та інструментів із забезпечення якості та сталості надання ВІЛ-послуг, яка проходила у м. Київ  з 19 – 21 вересня 2016  року.

Читати далі: Участь представників м. Херсон у ІІ Міжрегіональній зустрічі з питань обговорення підходів та інструментів із забезпечення якості та сталості надання ВІЛ-послуг

   

Сторінка 2 з 21