Сайт Херсонської міської ради
Вітаємо на головній сторінці!

ПІДСУМКОВА МЕДИЧНА РАДА УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я МІСЬКОЇ РАДИ

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Останні медичні новини

24 лютого 2016 року в 13.00 у приміщенні конференц-зали КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. Є.Є. Карабелеша» відбулась підсумкова медична рада управління охорони здоров’я міської ради.

Тема заходу «Про підсумки роботи галузі охорони здоров’я м. Херсона в 2015 році та пріоритетні напрямки роботи в 2016 році».

Читати далі: ПІДСУМКОВА МЕДИЧНА РАДА УПРАВЛІННЯ ОХОРОНИ ЗДОРОВ’Я МІСЬКОЇ РАДИ

 

Вирус Зика

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Останні медичні новини

Хвороба, спричинена вірусом Зіка – це арбовірусна інфекція, що передається комарами роду Aedes. Захворювання зазвичай перебігає легко, у формі гарячки з висипанням, кон’юнктивітом, міальгією та іншими неспецифічними симптомами, що тривають від 2 до 7 днів.

Актуальність проблеми для охорони здоров’я у 2016 р. зумовлена швидким розповсюдженням вірусу Зіка в Американському регіоні та збільшенням частоти вроджених аномалій, випадків синдрому Гієна-Барре, інших неврологічних та аутоімунних порушень у країнах та на територіях, де встановлено циркуляцію збудника.

Читати далі: Вирус Зика

   

Вітряна віспа… забута та сучасна.

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Останні медичні новини

З 2013 року в Україні розпочався циклічний підйом захворюваності на вітряну віспу, який реєструється кожні 4-5 років. 

В м. Херсон сьогодні ситуація є контрольованою, але відмічається прояв багаторічної динаміки захворювання – у порівнянні з січнем 2015 року зріст у 2,7 рази.

Інкубаційний період при вітряній віспі становить максимально 21  день. 

Читати далі: Вітряна віспа… забута та сучасна.

   

Проект з покращення якості для забезпечення безперервності ВІЛ-послуг

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Останні медичні новини

02.02.2016 р на підставі Меморандуму про започаткування спільного проекту з покращення якості для забезпечення безперервності ВІЛ-послуг між проектом USAID RESPOND та Департаментом охорони здоров’я Херсонської ОДА,  у рамках реалізації проекту міжнародної технічної допомоги «Покращання послуг у сфері ВІЛ/СНІД серед представників груп найвищого ризику в Україні», що фінансується Агенцією США з міжнародного розвитку (USAID), який виконується в рамках Угоди між Урядом України та Урядом Сполучених Штатів Америки про гуманітарне і техніко-економічне співробітництво,  КЗ «ХМКЛ ім .Є.Є. Карабелеша»  та КЗ «Херсонська міська клінічна лікарня ім. О.С. Лучанського» отримано комп’ютерну техніку з програмним забезпеченням на суму 27 528, 36 грн.

Обладнання призначено для використання на сайті антиретровірусної терапії для ВІЛ – інфікованих, відкритому в 2015 році на базі кабінету «Довіра» лікарні. Сьогодні тут отримають специфічне лікування 75 ВІЛ – інфікованих пацієнтів.

Читати далі: Проект з покращення якості для забезпечення безперервності ВІЛ-послуг

   

Сторінка 6 з 99