Сайт Херсонської міської ради
Вітаємо на головній сторінці!

Всемирный день борьбы с гепатитом: Знать гепатит. Действовать сейчас.

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Останні медичні новини

Международный день борьбы с гепатитами отмечается с 2008 года по инициативе Международного альянса по борьбе с гепатитами (World Hepatitis Alliance), который объединяет более 200 ассоциаций больных в более чем 50 странах. В этот альянс входит Всеукраинская общественная организация "Остановим гепатит".

Всемирный день борьбы с гепатитом 28 июля 2016 года прошел под девизом «Знать гепатит. Действовать сейчас». ВОЗ призывает людей сдать анализ и в случае выявления вируса в крови пройти соответствующее лечение.


Читати далі: Всемирный день борьбы с гепатитом: Знать гепатит. Действовать сейчас.

 

Безопасное лето

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Останні медичні новини

Обратная сторона лета: повысилась опасность «нападения» клещей, увеличилось количество случаев тепловых ударов, эпилептических приступов и травм глаза…

В связи с аномально жаркой погодой, которая установилась в городе в последние недели, специалисты городской клинической больницы им. А. и О. Тропиных комментируют ситуацию в отношении увеличения числа обращений, обусловленных летними факторами.   


Читати далі: Безопасное лето

   

УВАГА! ЛЕПТОСПІРОЗ!

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Останні медичні новини

Основним джерелом патогенних для людей серогруп лептоспір у природних і антропогенних біотопах, населених пунктах залишаються хатня, польова, лісова миші, сірі щурі, звичайна та руда полівка.

В Херсонський області 65 % захворівших складають пенсіонери та не працюючі особи.

Ускладненню перебігу хвороби у захворілих та збільшенню ризику летальних наслідків сприяють несвоєчасні виявлення, діагностика та госпіталізація хворих.

Велике значення має проведення санітарно-освітньої роботи. На допомогу медичним працівникам та для розповсюдження серед населення додаємо інформацію.


Читати далі: УВАГА! ЛЕПТОСПІРОЗ!

   

Вирус Зика

Увага! Відкрито в новому вікні. PDFДрукуватиЕлектронна адреса

Останні медичні новини

Хвороба, спричинена вірусом Зіка – це арбовірусна інфекція, що передається комарами роду Aedes. Захворювання зазвичай перебігає легко, у формі гарячки з висипанням, кон’юнктивітом, міальгією та іншими неспецифічними симптомами, що тривають від 2 до 7 днів.

Актуальність проблеми для охорони здоров’я у 2016 р. зумовлена швидким розповсюдженням вірусу Зіка в Американському регіоні та збільшенням частоти вроджених аномалій, випадків синдрому Гієна-Барре, інших неврологічних та аутоімунних порушень у країнах та на територіях, де встановлено циркуляцію збудника.

Читати далі: Вирус Зика

   

Сторінка 4 з 21